فارسی و کامل وارد کنید
۱ - کیفیت خدمات ارائه شده توسط گارانتی آرمان را چطور ارزیابی می کنید ؟ *
۲ - نوع و تنوع خدمات ارائه شده توسط گارانتی آرمان را چطور ارزیابی می کنید ؟ *
۳ - نوع برخورد پرسنل گارانتی آرمان را چطور ارزیابی می کنید ؟ *
۴ - تلاش کارکنان گارانتی آرمان در جهت پاسخگویی و رفع مشکل شما را چطور ارزیابی می کنید ؟ *
۵ - سطح خدمات رسانی وب سایت گارانتی آرمان را چطور ارزیابی می کنید ؟ *
۶ - زمان پاسخ گویی را چطور ارزیابی می کنید ؟ *

واحد رضایت مشتریان آرماندیس دژ

تمامی شرکت ها و سازمان ها از ارائه انواع خدمات، کالاها و اطلاعات به افراد جامعه یک هدف مشترک و نهایی دارند: رضایت مشتریان. اگر مشتریان از نحوه کار یک شرکت رضایت داشته باشند و محصولات و خدمات آن شرکت را برای رفع نیازهای خود انتخاب کنند، نتیجه آن به نفع هر دو طرف خواهد بود. به این ترتیب هم آن شرکت از فروش بالای محصولات و خدمات خود به سود مالی خوبی دست پیدا کرده و رشد می کند، هم مشتری حس خوشایندی بابت خرید کالا یا دریافت خدمات خوب دارد.
شرکت آرماندیس دژ در راستای سیاست های مشتری مداری خود؛ همواره سعی بر این دارد که با انتخاب محصولات خوب و ارائه خدمات خوب تر، رضایت مشتریان خود را برآورده کند. به همین منظور، آرماندیس دژ یک واحد اداری به نام “رضایت مشتری” تشکیل داده است تا با تمرکز و دقت کامل با نظرات، ایده ها، راه کارها، انتظارات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود آشنا شده و از آنها در بهبود و پیشرفت کار خود استفاده نماید، که این امر در نهایت به ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و رضایت بیشتر مشتریان منتهی خواهد شد.
از این رو از شما همراهان همیشگی آرماندیس دژ درخواست می کنیم که فرم زیر را با دقت پر کرده و با کلیک بر روی گزینه “ارسال”، نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و اطمینان داشته باشید که کوچکترین نکات ارائه شده توسط شما نیز از چشم کارشناسان ما پوشیده نخواهد ماند. ما را در راه رسیدن به موفقیت همراهی کنید. خواهشمند است موارد مورد نظر خود را از طریق تکمیل فرم یا از طریق شماره تماس و ایمیل ذیل ارسال فرمائید. بخش رضایت مشتریان گروه شرکت های آرماندیس دژ آماده پاسخگویی به نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما می باشد.
تلفن تماس : ۸۸۹۴۲۷۶۱ ۲۱ ۹۸+
ایمیل : cs@armanguarantee.ir