سوالات متداول

این شرکت در قبال مفقودی کارت گارانتی هیچ مسئولیتی ندارد و جهت ارائه خدمات همراه داشتن کارت گارانتی الزامی میباشد.

دستگاه هایی که مهلت گارانتی آنها تمام شده شامل خدمات گارانتی ( بدون هزینه ) نمیشوند ولی ارائه خدمات به آنها تعلق خواهد گرفت به گونه ای که اگر احتیاج به تعمیر داشته باشند و یا تعویض قطعهد با اخذ هزینه مختصری این خدمات ارائه خواهد شد البته در صورت موجود بودن امکانات تعمیری ویا تعویضی.

در صورت ثبت گارانتی از خدماتی همچون اضافه شدن مهلت گارانتی و همچنین در صورت تمایل عضویت در کانال تلگرامی آرمان دیس دژ علاوه بر مطالب آموزشی در خصوص تعمیرات و نگهداری بهینه دستگاه ها تیکت های تخفیفی از طرف این کانال به صورت قرعه کشی به دوستان ارائه خواهد شد که میتوانند با آن از محصولاتی که با گارانتی آرمان ارائه میگردد با تخفیفات ویژه ای بهره مند گردند.

در صورت باز شدن و یا تعمیر دستگاه توسط کارشناسانی به غیر از کارشناسان گارانتی آرمان و نمایندگان این شرکت که مشخصات آنها در همین وب سایت ذکر شده است گارانتی دستگاه ابطال خواهد شد و ارائه خدمات به صورت متفرقه و با اخذ هزینه به این دستگاه ها تعلق خواهد گرفت.

خیر طبق استاندارد تمام برندهای سازنده دستگاههای کامپیوتری چون نرم افزار میتواند توسط بد افزار های نصب شدن توسط افراد ویا ….. تحت تاثیر قرار بگیرند به صورتی که یا از کار بیفتند، پاک شوند و یا به هر دلیلی از کارایی آننها کاسته شود لذا شامل خدمات گارانتی نمیباشند ولی بااخذ هزینه به آنها خدمات تعلق خواهد گرفت.

بله، ارائه خدمات به دستگاههایی که شامل گارانتی آرمان نمیشوند انجام خواهد شد. البته مسلما این کار با اخذ هزینه خواهد بود.