فعال کردن حالت تاریک در ویندوز 10

اگر چشمان شما حساس هستند و یا از رنگ های روشن خسته شده اید. با استفاده از این آموزش حالت تاریک ویندوز 10 را فعال کنید. تا به داد چشمانتان برسید و همچنین از حالت تاریک در ویندوز خود لذت ببرید ، در ادامه با آرمان دیس دژ همراه باشید.

 

قدم اول در فعال کردن حالت تاریک

برای فعال کردن حالت تاریک به Colors < Personalization < Setting بروید ، سپس منوی کشویی Choose your color را باز کنید. سپس Light یا Dark را انتخاب کنید. Light یا Dark ظاهر منوی Start Windows و برنامه های داخلی را تغییر می دهد.

 

حالت تاریک ویندوز 10

قدم دوم در فعال کردن حال تاریک

همچنین میتوانید رنگ اصلی ویندوز 10را تغییر دهید در پنجره باز شده به سمت پایین صفحه پیمایش کنید. و رنگ مورد علاقه ی خود را پیدا و انتخاب کنید.همچنین ویندوز 10 در طی یک به روز رسانی جدید پوسته روشن خود را اضافه کرده است. که مورد استقبال خیلی از کاربران قرار گرفته و رضایت اکثر کاربران را به همراه داشته است.

 

حالت تاریک ویندوز 10

سخن آخر

شاید ویندوز 10 برای شخصی سازی پوسته ویندوز خود در آینده و طی به روز رسانی مکرر ویندوز قابلیت های بیشتری برای شخصی سازی ویندوز 10 در دسترس کاربران قرار دهد، همچنین در بسیاری از شبکه های اجتماعی پخش فیلم ، بسیاری از ایده های توسعه دهندگان در اختیار دید عموم قرار گرفته که این خود نشان دهنده ی این است که می توان امیده به دسترسی های بیشتر برای شخصی سازی ویندوز 10 داشت.

منبع : PcMag

همچنین در آخر شما می توانید سایر مقالات آموزشی ما را در صفحه ی وبلاگ آرمان دیس دژ نیز مشاهده و مطالعه کرده و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.